Zarejestrowanych w systemie: 154.
W pełni zapisanych na bieg: 128:

Dla Igora pobiegło ponad 100 osób.

imię nazwisko miejscowość klub czas wiek
Tomasz Gawroński Jędrzejów 15:45 30
Piotr Koń Przedbórz Alpin Sport Team 15:55 44
Jarosław Lubiński Lipno Lipno gmina Oksa 16:02 31
Arkadiusz Kraus Wola Tesserowa MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa 18:00 37
Paweł Telka Kielce UKSM Ekipa Bielachy 18:13 32
Kacper Bieszkowicz Bełchatów GKSa 19:09 30
Wojciech Plebanek Włoszczowa Biskupski Running Team 19:12 27
Piotr Płoskoński Strzałków KBKS-RADOMSKO 19:15 57
Andrzej Świrszcz Zakrucze AnaFizjoterapia Unia Małogoszcz 19:47 36
Robert Szczęsny Kielce Korona Kielce 19:53 40
Łukasz Zaczkowski Kielce Stokowczyki Team 19:55 39
Izabela Pańczyk Małogoszcz 20:00 17
Aleksander Mazurkiewicz Jędrzejów 20:00 42
Kamil Sygut Jędrzejów 20:00 32
Rafał Wiśniowski Mieronice 20:00 39
Tomasz Łuczyński Mieronice 20:00 39
Tomasz Szwajkowski Piekoszów KKl 20:00 12
Adrian Lis Oksa 20:30 35
Patryk Stępień Promnik 20:41 24
Jacek Plech Chęciny Biegnę bo lubię 21:20 46
Sebastian Hajduk Kielce 21:34 30
Mirosława Malinowska Miechów 21:38 35
Marcelina Zawada Chmielnik Zenit 21:47 23
Adrian Ślusarczyk Jędrzejów B&Ś family RUNNERS 21:53 40
Rafał Zagórski Brzegi Za_bieg_górski 22:00 44
Sylwester Skrobich Kielce 22:11 25
Sylwia Urbaś Sandomierz Wisła 22:35 27
Adam Wolski Wola Tesserowa Wola Tesserowa 22:38 23
Zuzanna Gajek Małogoszcz MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa 22:53 40
Marcin Skrobot Wola Tesserowa 23.23 36
Tomasz Malec Łódź 23:00 42
Zygfryd Makowski Zawiercie KS Zawiercie 23:11 65
Jan Maciarz Miechów Pogoń Miechów 23:27 45
Sylwia Spinka Kielce MKS 23:39 27
Katarzyna Maciak Morawica Moravia Morawica 23:44 34
Dominik Bugno Małogoszcz 24:00 24
Piotr Piotrowski Rykoszyn BBL Strawczyn 24:00 32
Michał Kusiak Kielce 24:00 37
Mariusz Świączkowski Pińczów 24:04 26
Robert Znojek Starachowice 24:05 45
Makarski Stanisław Lublin AZS 24:15 63
Rafał Rutkowski Jędrzejów R&K TEAM 25:00 29
Anna Chrzanowska Jędrzejów Extreme 25:00 39
Mikołaj Pełka Jędrzejów 25:00 46
Iwona Meresińska Kulczyzna 25:00 58
Piotr Stanek Mieronice 25:00 35
Paweł Kaleta Jędrzejów R&K TEAM 25:00 36
Szymon Krzeszowski Małogoszcz 25:00 36
Piotr Słowiński Kielce Biegnę żeby Bartek mógł biegać 25:00 38
Milena Bebel Krasocin 25:00 36
Paulina Majos Kielce Go2Tri Szczecin 25:00 26
Wioletta Sobczyńska Małogoszcz MKS Wierna Małogoszcz Sekcja Biegowa 25:18 47
Kacper Kowalski Małogoszcz Złotniki 26:00 22
Agata Miszczyk-Lewandowska Bilcza Stokowczyki Team 26:00 42
Edyta Bartocha Jędrzejów Endorfina Jędrzejów 26:04 51
Anna Majorkowska Kielce Major Team 26:27 48
Diana Łukasik Jędrzejów Endorfina Jędrzejów 27:00 25
Adrian Grzyb Bolmin 27:00 37
Łukasz Fatyga Jędrzejów x 27:00 30
Rafał Łabędzki Złotniki Złotniki 28.17 35
Anna Błaszczyk Kielce Major Team 28:00 42
Justyna Biała Jędrzejów 28:00 39
Katarzyna Fatyga Jędrzejów 29:00 31
Karolina Skrobot Malogoszcz 30:00 35
Mateusz Podsiadły Małogoszcz 30:00 27
Blanka Wiśniewska Małogoszcz Unia Małogoszcz 30:00 38
Ewa Więckowska Jędrzejów 30:00 50
Wioletta Wieczorek Małogoszcz 30:00 19
Mariusz Zyga Chęciny 30:00 45
Michał Gancarski Małogoszcz . 30:00 21
Adam Walczyński Małogoszcz . 30:00 21
Ewelina Woźniak Kołek Brzeziny Liberty 30:00 41
Rafał Arabski Małogoszcz 30:00 35
Magdalena Stawska Małogoszcz . 30:00 40
Małgorzata Woźniak Sobków 30:00 43
Urszula Mołda Kielce 30:00 28
Anna Słowińska Końskie 30:00 32
Katarzyna Filipkiewicz Jędrzejów Alicjateam 30:00 29
Alicja Filipkiewicz Jędrzejów Alicjateam 30:00 15
Justyna Lipska Jędrzejów 31:00 40
Izabela Chalewska Jędrzejów Endorfina Jędrzejów 31:00 26
Anna Stoksik Jędrzejów 32:00 34
Weronika Zacharska Kozłów 32:00 34
Arnold Benilski Zawiercie Ks 33:18 42
Monika Chwastek Mieronice 34:00 48
Wojciech Jaszczyk Sobków 34:00 38
Wioleta Trybek Małogoszcz 35:00 35
Katarzyna Ciężarkiewicz Małogoszcz 35:00 31
Patrycja Świtała Krasocin 35:00 26
Patrycja Sikorska Małogoszcz 35:00 22
Iwona Król Małogoszcz 35:00 44
Justyna Grzelec Jędrzejów 35:00 0
Agnieszka Chruścicka Kielce 35:00 50
Paulina Marzecka Sobków 35:00 31
Anita Szydłosz Małogoszcz 35:00 39
Katarzyna Sosnowska Lasochów 35:00 27
Sylwia Chelicka Lasochów 35:00 25
Aleksandra Osińska Jędrzejów 35:00 36
Bartek Śliwa Jędrzejów 36:13 26
Dagmara Trybek Krasocin 40:00 36
Alicja Sikorska Małogoszcz Gmina Małogoszcz 40:00 13
Elżbieta Lato-Karjakin Jędrzejów 40:00 56
Mariola Antas Kielce 40:00 44
Mariola Antas Kielce 40:00 44
Mateusz Śliwa Jędrzejów 30
Wojciech Skrzypczyński Jędrzejów Morsy Jędrzejów 0
Daniel Grabowski Małogoszcz 23
Dawid Stermach Jędrzejów My 37
Daniel Golla Leśnica 27
Angelika Taborowicz Jędrzejów 26
Anna Nowak Jędrzejów Poweriron Jędrzejów 0
Łukasz Knap Jędrzejów Endorfina Jędrzejów 36
Anna Nowotniak Brynica Mokra 36
Agnieszka Grabowska Jędrzejów 40
Adrian Skrobot Jędrzejów 41
Imię Róży Sin City 0
Tomasz Czelny Małogoszcz 39
Rafał Bazylewicz Małogoszcz Małogoszcz 25
Jarosław Karp Jędrzejów 45
Emilia Kryszczak Łopuszno 0
Malwina Zabojszcz Jędrzejów 34
Krzysztof Bełtowski Małogoszcz 25
Adam Borowski Jędrzejów 38
Aleksandra Chojnacka Jędrzejów Alex 36
Agata Nawrot Jędrzejów 37
Marcin Więckowski Jędrzejów 33
Monika Cieślik Kielce 33
Patrycja Bęben Jędrzejów ELERTE TEAM 36

Rejestracja w toku:

imię nazwisko miejscowość
Patty Matheson Honolulu
Joanna Robak Malogoszcz
Bartosz Wojarski Jędrzejów
Aleksandra Podgórska Malogoszcz
Joanna Zawłocka Brzeziny
Krystian Skrzypiec Jędrzejów
Martyna Chatys Jędrzejów
Aleksandra Tasak Jędrzejów
Michał Jamioł Kielce
Wojciech Urbański Jędrzejów
Paulina Marzecka Sobków
Daria Dudek Piekoszów
Marlene Osieczuk Lwów
Wichta Ulyanovska Iwano-Frankiwsk
Joanna Robak Malogoszcz
Artur Ślizowski Małogoszcz
Kamila Lisowska Bełchatów
Milena Sielska Kielce
Jakub Caban Moskorzew
Iwona Przepióra Chęciny
Paweł Czopur Morawica
Grzegorz Bełz Jędrzejów
Klaudia Lniak Brus
Wioleta Jończyk Daleszyce
Grzegorz Gawłowski Oksa
Kaja Sobiech Miechów
Adrian Romański Jędrzejów